Repræsentantskab

Kontakt Eva Adsersen på ea@de.dk hvis du har ændringer til nedenstående.

Medlem
Anni Westring
Havremarksvej 7
3200   Helsinge
70239568
anni@westring-estate.dk
Medlem
Bahadir Demirhan
Skibhusvej 98
5000   Odense C
65918010
bad@nybolig.dk
Medlem
Bo Tølle
Engdraget 20
6800   Varde
75211644
bt@agriteam.dk
Medlem
Brian Marcussen
Hærvejen 49
6230   Rødekro
74661111
brian@edc.dk
Medlem
Carsten Kassow
Midtpunkt 58
9900   Frederikshavn
98426700
ckw@nybolig.dk
Medlem
Charlotte Høier
Bytorvet 31
2620   Albertslund
43642000
charlotte@edc.dk
Medlem
Christoffer Friman
Algade 107
4760   Vordingborg
55340534
fri@nybolig.dk
Medlem
Claus Pedersen
Vodskovvej 40A
9310   Vodskov
98292277
cpd@nybolig.dk
Medlem
Fie Jørgensen
Jernbanegade 51A
4690   Haslev
56312286
fij@nybolig.dk
Medlem
Finn Nør-Pedersen
Blegstræde 2B
4300   Holbæk
53184300
kirstengnp@gmail.com
Medlem
Flemming Elsborg
Frederiksborgvej 10
3450   Allerød
48141900
fee@estate-maeglerne.dk
Medlem
Frank Djelert
Solrød Center 63
2680   Solrød Strand
56143307
fd@edc.dk
Medlem
Henrik V. Høegh
Hovedgaden 18B
3320   Skævinge
45740011
hh@place2live.dk
Medlem
Jan Larsen
Skanderborgvej 189
8260   Viby J
86118844
jl@edc.dk
Medlem
Jesper Andersen
Vestergade 31
7620   Lemvig
97822900
jesper.andersen@danbolig.dk
Medlem
John Frandsen
Århusvej 109
8960   Randers SØ
86419500
jf@johnfrandsen.dk
Medlem
John Frølich Wulff
Nyvej 17, st tv
1851   Frederiksberg C
70999900
john.wulff@koebersmaegler.dk
Medlem
Kennert Sohn
Bredgade 146
7760   Hurup Thy
96882202
kst@nybolig.dk
Medlem
Kenneth Gregers Petersen
Hvidovrevej 59B
2650   Hvidovre
36350000
kenneth.gregers@danbolig.dk
Medlem
Kim Holm
Frederikssundsvej 208
2700   Brønshøj
38891444
kim.holm@danbolig.dk
Medlem
Kim Toftdahl
Hunderupvej 58
5000   Odense C
70135151
kt@estate.dk
Medlem
Kurt Svit
Banegårdsgade 3
8300   Odder
86542277
kurt@edc.dk
Medlem
Kåre Schmølker
Vesterbro 59
9000   Aalborg
96315000
kasc@edc.dk
Medlem
Lars Kvist
Lodbergsvej 2
6950   Ringkøbing
97338611
lars@edc.dk
Medlem
Lene Pedersen
Hovedgaden 46
3220   Tisvildeleje
48708412
lepe@edc.dk
Medlem
Malene Harild
Vestgrønningen 2
2791   Dragør
32531100
maleneharild@edc.dk
Medlem
Mariann Trolledahl
Wawes, Over Bølgen 15B
2670   Greve
43902122
mtt@nybolig.dk
Medlem
Martin Frost
Amagerbrogade 34
2300   København S
70100077
mf@estate.dk
Medlem
Martin Vinther
Adelgade 43
8660   Skanderborg
86521588
mvt@nybolig.dk
Medlem
Michael Bjarking
Bredgade 169
7760   Hurup Thy
97951444
mb.776@edc.dk
Medlem
Michael Grauer Almsten
Harald Jensens Plads 1A
8000   Århus C
86180102
ma@johnfrandsen.dk
Medlem
Michael H. Jørgensen
Labæk 13
4300   Holbæk
59435959
michj@home.dk
Medlem
Michael Hammerbak
Ny Carlsberg Vej 27
1760   København V
33260260
hamm@home.dk
Medlem
Mikkel Henriksen
Torvestrædet 8
4560   Vig
59318980
mhi@nybolig.dk
Medlem
Morten Grimm
Torvet 1
9440   Aabybro
98242750
grimm@edc.dk
Medlem
Nicolai Glad
Godthåbsvej 17
2000   Frederiksberg
32830608
nicolai.glad@danbolig.dk
Medlem
Per Fæster
Kongensgade 58A
6700   Esbjerg
75454000
per@boligland.com
Medlem
Poul Erik Bech
Bremerholm 29
1069   København K
33307828
peb@edc.dk
Medlem
Sanne Saabye
Søndergade 8D
9300   Sæby
72260760
saabye@mailreal.dk
Medlem
Sebastian Hoberg Rasmussen
Rugårdsvej 191
5210   Odense NV
66194884
sebastian.rasmussen@danbolig.dk
Medlem
Simon Jensen
Borgergade 57
8600   Silkeborg
86829411
simon.jensen@danbolig.dk
Medlem
Stig Aaes Jensen
Rosenbakken 80
6100   Haderslev
74591021
saj@nybolig.dk
Medlem
Susanne P. Linnet
Nørregade 44
6100   Haderslev
74520042
susanne.linnet@danbolig.dk
Medlem
Søren Justesen
Skanderborgvej 189
8260   Viby J
86118844
soju@edc.dk
Medlem
Thomas Rafn Topp Vernersen
Nørregade 74
3300   Frederiksværk
47770011
tv@place2live.dk
Medlem
Tine Nielsen
Købmagergade 17
4700   Næstved
22165949
mail@10nibolig.dk
Medlem
Tommy Led
Tarupvej 2
5210   Odense NV
66165900
tle@nybolig.dk
Suppleant
Christina Neve Jensen
Vesterbro 49, st th
9000   Aalborg
72161616
christina@dit-hjem.dk
Suppleant
Heidi Skou Strandstoft
Odensevej 169
5500   Middelfart
64412020
hes@estate.dk
Suppleant
Henrik Mikkelsen
Strandvejen 114
2900   Hellerup
39460946
henrik.mikkelsen@danbolig.dk
Suppleant
Henrik Pedersen
Kattedamsvej 18
9440   Aabybro
96961120
hep@nybolig.dk
Suppleant
Ingvard Frandsen
Søndergade 2
7480   Vildbjerg
97132444
if.748@edc.dk
Suppleant
Jesper Hougaard Andersen
Viby Torv 4
8260   Viby J
86110044
jesper.h.andersen@danbolig.dk
Suppleant
Kim Folsted-Christiansen
Vesterbrogade 144B
1620   København V
32640800
kio@estate.dk
Suppleant
Lars Schack Jessen
Seminarievej 12C
6760   Ribe
75410067
lsc@nybolig.dk
Suppleant
Mads Werner
Torvegade 14A
4640   Fakse
56715300
mads.werner@danbolig.dk
Suppleant
Morten Nielsen
Rugårdsvej 210
5210   Odense NV
66165066
moni@home.dk
Suppleant
Rasmus Møller Hagelund
Asnæs Lyngvej 2
4550   Asnæs
59318900
rmh@nybolig.dk
Suppleant
Trine Kjøller
Sydbanegade 4
6000   Kolding
69156000
tk@trinekjoeller.dk
This site use cookies.
Websitet anvender cookies til at huske indstillinger og statistik. Denne information deles med tredjepart.
OK jeg er indforstået